«Слава Україні!»: Так в Москві місцеві росіяни вітають нашого Цимбалюка. Відео

 

«Слава Україні!»: Так в Москві місцеві росіяни вітають нашого Цимбалюка

 
Відомого українського журналіста, кореспондента інформаційного агентства «УНІАН» в Москві Романа Цимбалюка в столиці Російської Федерації вітають словами «Слава Україні!».
 
«Слава Україні!»
«Слава Україні!»: Так в Москві місцеві росіяни вітають нашого Цимбалюка

На своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» Роман Цимбалюк розповів, як під час зйомок сюжету в Москві, мужчина який проїжджав повз нього на велосипеді привітав українського журналіста словами «Слава Україні!».
 
Свій ролик в соціальній мережі сам Роман Цимбалюк підписав в такий спосіб: «Героям Слава! Це як раз той випадок, коли відео потрібно дивитися до самого кінця ».
 
На відео видно, що під час свого запису Романом Цимбалюком, в якому він коментував ситуацію навколо журналіста видання «Медуза», пов’язаної з підкиданням останньому наркотичних речовин, яка закінчилася масовими протестами і затриманням активістів,чоловік що проїжджав повз кореспондента з України в Москві  на велосипеді голосно вигукнув: « Слава Україні! ».
    Джерело інформації: replyua.net Відео Youtube Обратная сторона

 

 

У Бердичеві під час засідання міськради місцевий бізнесмен підпалив сам себе. Відео «Стриптиз, і цілування ризинового «фалоімітатора»: Настя Каменських показала свій дівич-вечір перед весіллям. Відео