У Бердичеві під час засідання міськради місцевий бізнесмен підпалив сам себе. Відео

 

У Бердичеві місцевий бізнесмен підпалив сам себе під час засідання міськради

 
У Житомирській області в місті Бердичеві один з місцевих бізнесменів зробив підпал самого себе. Сталося це безпосередньо під час засідання міської ради в залі слухань.
 
У Бердичеві
У Бердичеві місцевий бізнесмен підпалив сам себе під час засідання міськради
Зробив він це з метою залучення уваги місцевої влади до свого запитання. Житомирське видання «20 хвилин» повідомляє, що інцидент стався 14 червня о 10 годині ранку, відразу ж після відкриття сесії міської ради.
 
«Депутати, які кинулися гасити вогонь, також постраждали, і вони теж отримали опіки. В даний час в будівлі міського виконкому продовжують проводити слідчі дію співробітники правоохоронних органів. Зокрема, туди прибула прокуратура і поліція. Чоловік, який вчинив самоподжег, був доставлений в міську лікарню. Сесію ж продовжили в іншому приміщенні», йдетсья у повідомленні, оприлюдненому в ЗМІ.
 
У свою чергу Петро Чирка, який є завідувачем травматологічним пунктом Бердичівської центральної районної лікарні, розповів, що близько 10 години 30 хвилин до медичного закладу доставили двох чоловіків з опіками. Один з них — це бізнесмен, який сам себе підпалив, а другий чоловік який намагався загасити підпал .
    Відео Youtube ZT.20MINUT.UA | Новини Житомира
Джерело інформації: replyua.net

 

 

Серіал «Чорнобиль» показали ліквідаторам аварії. Реакція ліквидаторів!. Відео «Слава Україні!»: Так в Москві місцеві росіяни вітають нашого Цимбалюка. Відео