СБУ захопила російський танкер. В Росії назвали це першою провокацією Зеленського. Відео

СБУ захопила російський танкер. В Росії назвали це першою провокацією Зеленського

 

 

СБУ спільно з Військовою прокуратурою затримала російський танкер «NEYMA», який в листопаді минулого року перекривав прохід під Кримським мостом в момент, коли катери ВМС України намагалися пройти по Керченській протоці в Азовське море.

 

 

 

СБУ захопила
СБУ захопила російський танкер

 

 

 

В СБУ пояснили, що танкер змінив назву після інциденту і сьогодні ходить під вивіскою «NIKA SPIRIT». Українські силовики провели обшук на борту і готуються до арешту судна, повідомила прес-служба СБУ.

 

«24 липня, за інформацією українських прикордонників, в порт Ізмаїл під прапором РФ зайшов танкер« NIKA SPIRIT », який за номером IМО — 8895528, за даними міжнародної інформаційної системи EQUASIS ідентифікований як уже відомий танкер« NEYMA », який був використаний для перекриття Керченської протоки.

 

 

Зараз групою слідчих СБУ, військових прокурорів і прикордонників на затриманому танкері закінчені санкціоновані українським судом слідчі дії — обшук з метою встановлення фактичних обставин справи, вилучення документів з судна, записів радіо переговорів під час конфлікту, бортових журналів.

 

 

Допитані члени судокоманди, вилучені документи необхідні для встановлення істини у виробництві. Зазначене судно визнано речовим доказом, готується клопотання до суду про його арешт», — йдеться в повідомленні.

 

 

Відео Youtube Служба безпеки України