СБУ захопила російський танкер. В Росії назвали це першою провокацією Зеленського. Відео

 

СБУ захопила російський танкер. В Росії назвали це першою провокацією Зеленського

   
СБУ спільно з Військовою прокуратурою затримала російський танкер «NEYMA», який в листопаді минулого року перекривав прохід під Кримським мостом в момент, коли катери ВМС України намагалися пройти по Керченській протоці в Азовське море.
     
СБУ захопила
СБУ захопила російський танкер
     
В СБУ пояснили, що танкер змінив назву після інциденту і сьогодні ходить під вивіскою «NIKA SPIRIT». Українські силовики провели обшук на борту і готуються до арешту судна, повідомила прес-служба СБУ.
 
«24 липня, за інформацією українських прикордонників, в порт Ізмаїл під прапором РФ зайшов танкер« NIKA SPIRIT », який за номером IМО — 8895528, за даними міжнародної інформаційної системи EQUASIS ідентифікований як уже відомий танкер« NEYMA », який був використаний для перекриття Керченської протоки.
   
Зараз групою слідчих СБУ, військових прокурорів і прикордонників на затриманому танкері закінчені санкціоновані українським судом слідчі дії — обшук з метою встановлення фактичних обставин справи, вилучення документів з судна, записів радіо переговорів під час конфлікту, бортових журналів.
   
Допитані члени судокоманди, вилучені документи необхідні для встановлення істини у виробництві. Зазначене судно визнано речовим доказом, готується клопотання до суду про його арешт», — йдеться в повідомленні.
    Відео Youtube Служба безпеки України

 

 

Після допиту Порошенко в ГБР почалася бійка. Люди напали на авто екс-президента. Відео Покорила весь МИР: Вы просто посмотрите в глаза жены нашего Президента. Видео