Савик Шустер несподівано повернувся в Україну і розповів про плани. Відео

Савик Шустер несподівано повернувся в Україну і розповів про плани

 

Після тривалої відсутності в Україні повернувся телеведучий Савік Шустер. Він прилетів рейсом Рим-Київ. За даними джерел в оточенні Шустера, він хоче провести переговори щодо нового телевізійного проекту в Україні на одному з новинних телеканалів, а також проаналізувати питання по своїм кримінальним справам.

 

Савик Шустер
Савик Шустер несподівано повернувся в Україну
«Він заїде, огляне і прийме рішення — повертатися чи йому в Україні. У тому числі це буде залежати від того, які перспективи у сфабрикованих проти нього кримінальних справ, які раніше не закриті », — сказав співрозмовник.

 

Що стосується самого Шустера, То він своє повернення прокоментував набагато стриманіше. За його словами, він прилетів тільки на тиждень, щоб зустрітися з давнім соратником і бізнес-партнером Павлом Єлізаровим. Разом з тим, телеведучий розкрив свої плани.

 

 На питання журналіста, чи погодиться він працювати на телеканал олігарха Ігоря Коломойського, Шустер несподівано відповів: «Коли у мене буде свій канал, я покличу туди працювати Коломойського». Примітно, що в Україні останній раз Шустер приїжджав в минулому році, після випуску своєї книги «Свобода слова проти страху і приниження».

 

Відео Youtube Страна.ua

Джерело інформації: replyua.net