Офіцер Міноборони РФ влаштував пікет біля Кремля з табличкою «Мене обдурив Путін». Відео

Офіцер Міноборони РФ влаштував пікет біля Кремля з табличкою «Мене обдурив Путін»

 

Поліція відібрала у активіста військову форму Біля адміністрації президента РФ вже 17 день проводить свою акцію відставний офіцер Міноборони РФ Володимир Скубак. Всі ці дні він тримає голодування і носить на собі табличку з написом «Мене обдурив Путін».

 

Офіцер Міноборони
Офіцер Міноборони РФ влаштував пікет біля Кремля
Раніше Скубака вже два рази затримувала поліція. При затриманні 30 квітня поліцейські послалися на анонімну скаргу. Затриманого відвезли до відділу поліції, але пізніше відпустили без складання протоколу.

 

При останньому затримання у Скубака відібрали військову форму. На затриманого склали протокол, після чого відпустили з відділу поліції, уточнив юрист фонду «Громадський вердикт» Дмитро Егошин. Також у офіцера забрали кітель і кашкет.

 

Як зазначає «радіо Свобода», перед звільненням з армії офіцеру не виплатили належної за законом субсидії на житло. При цьому звільнитися майору ракетних військ довелося через поїздку в Україну. Він їздив туди за сином своєї колишньої дружини, яка залишила дитину в дитячому будинку.

 

Намагаючись відстояти свої права, Скубак пройшов всі судові інстанції, але нічого не добився. Після цього він вирішив оголосити голодування.

 

Відео Рупор Москвы

Джерело інформації: glavcom.ua