Саакашвілі грубо «наїхав» на Гройсмана: «Поднимите вашу задницу наконецто». Відео

Саакашвілі грубо «наїхав» на Гройсмана: «Поднимите вашу задницу наконецто»

В недалекому минулому губернатор міста Одеси Міхаель Саакашвілі, який недавно повернувся до України, зробив дуже емоційну відео заяву до голови кабінету міністрів України Володимира Гройсмана. Відеоролик був опублікований на youtube каналі Саакашвілі.

 

Саакашвілі
Саакашвілі грубо «наїхав» на Гройсмана
Так колишній президент Грузії розповів, що передивився пости на сторінках Володимира Гройсмана в соціальних мережах і залишився невдоволений поведінкою міністра Гройсмана який зовсім не згадує події і трагедії які відбулися в Україні.

 

«Пока він пише всю цю муру, Закарпаття і частина Буковини затоплена, там дуже багато людей постраждалих, там збитків на сотні мільйонів гривень і це все результат ваших екологічних прорахунків, коли ви дозволяли вирубувати ліси і  була пошкоджена екосистема. У мене є порада і настійне прохання: негайно підніміть свою задню частину і негайно летіть до Закарпаття, потрібна негайна допомога постраждалим! «, — емоційно заявив Міхаель Саакашвілі.

 

Але не всі ористувачі соціальної мережі підтримали заяву екс-президента,  є такі що почали радили Саакашвілі повернутися назад до в Грузії.

 

  • З почуттям гумору все ок.
  • Ось це справжній Саакашвілі! Такий він зараз і потрібен в таких ситуаціях, що склалися.
  • Пішов вон в Грузію. Негайно. Там переживай за шкоду.
  • Так може ви поясните, як так виходить, що рівень крайньої і відносної бідності в Грузії набагато вище, ніж в Україні?

 

 

Відео Youtube Saakashvili Mikheil — Саакашвили Mихаил