Розпуск Ради: аргументи Зеленського не вразили суддів, справа розвалюється. Відео

Розпуск Ради: аргументи Зеленського не вразили суддів, справа розвалюється 

 

Під час засідання Конституційного Суду України, 11 червня розглядалася справа щодо дострокового розпуску Володимиром Зеленським Верховної Ради України. Скоріш за все, як повідомляють українські ЗМІ, аргументи президента не вразили суддів КСУ. У Мережі вже було оприлюднено засідання суду.

 

Розпуск Ради
Розпуск Ради: аргументи Зеленського не вразили суддів
Зеленський оголосив про розпуск парламенту України в день власної інавгурації, пояснюючи це рішення тим, що в Раді відсутня коаліція. Депутати, у свою чергу, оскаржили таку ініціативу українського лідера.

 

На засіданні суду сьогодні були присутні сам Володимир Зеленський , а також його представник Федір Веніславський. І, не дивлячись на вельми впевнений вигляд, президент, після свого виступу, відразу ж покинув засідання Феміди.

 

У свою чергу судді спростували заяву команди президента про те, що коаліція припиняє своє існування 29 березня 2016 року, тому що 14 квітня 257 нардепів проголосували про надання коаліції про призначення главою Кабміну Володимира Гройсмана.

 

І хоч остаточного рішення поки не прийнято, але якщо КСУ таки визнає неконституційним розпуск Ради, то в Україні не будуть проведені дострокові парламентські вибори 21 липня. І ймовірність того, що саме так воно і буде, досить висока.

 

Як ми повідомляли раніше Зеленського розкритикували за виступ в КСУ і назвали «кривлякой»
Також сьогодні стало відомо що “Zpsanek” идет в Раду: По округу в центрі Харкова від “Слуги народу” йде блогер Олександр Куницький

 

Повне засідання Конституційного Суду

Відео Youtube Радіо Свобода

Джерело інформації: replyua.net