«Путин ты ХУ@ЛО»: Український журналіст слідом за грузинським колегою обматюкав президента Росії. 18+Відео

«Путин ты ХУ@ЛО»: Український журналіст слідом за грузинським колегою обматюкав президента Росії

 

Український журналіст Артем Овдієнко, анонсуючи проведення українсько-грузинського телемосту, обматюкав президента РФ Володимира Путіна. Відеозвернення до російського лідера журналіст опублікував на своїй сторінці в Facebook.

 

Путин ты ХУ
Український журналіст слідом за грузинським колегою обматюкав президента Росії
При цьому він вказав під відео: «18+: як вибити у керівництва відпустку за свій рахунок», ймовірно, натякаючи на те, що грузинський журналіст після аналогічного послання Путіну, був відпущений від роботи.

 

 

«Грузинські колеги з» Руставі-2 «не дадуть збрехати. Путін — ти ху@ло. І чим раніше ми побачимо тебе в білих тапочках, тим більше сапераві і цинандалі ми вип’ємо в цей радісний день. Але поки твій ботокс остаточно не проїв твій мозок, поясни мені одне: чого ти до нас лізеш, чого тобі все не йметься і не сидиться рівно на твоїй в’ялій попі, що ти до нас лізеш і лізеш «, — заявив Овдієнко.

 

На думку журналіста, Путіну замість того, щоб лізти в справи інших держав, варто було б вирішувати проблеми у своїй країні — повінь, потонув підводний човен, згорілі літаки, засмічений нафтопровід.

 

«Це не ми з грузинами повинні тобі нагадувати, що ти ху@ло. Це твої росіяни повинні тобі таке говорити … Але поки вони мовчать, ти лізеш до нас зі своєю бля@ською любов’ю», — продовжив телеведучий.

 

Журналіст запропонував об’єднатися з грузинами і порадитися, як відбиватися від Путіна. А після всього вищесказаного Овдієнко анонсував телеміст між грузинським Руставі-2 і українським 24 каналом.

 

18+ Відео   

Facebook Овдієнко Артем

Путин ты ХУ