«Корона с головы не упадет» — Зеленський про розмову з Путіним. Відео

«Корона с головы не упадет» — Зеленський про розмову з Путіним

 

Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з громадянами заявив, що не бачить нічого поганого в телефонній розмові з російським лідером Володимиром Путіним. Відповідне відео розповсюдила журналістка Ольга Скабеева в своєму Telegram -каналі 12 липня
Корона с головы
«Корона с головы не упадет» — Зеленський
Гарант конституції уточнив, що під час бесіди він торкнувся питання взаємного обміну ув’язненими.

 

«Корона з голови не спаде. Життя наших хлопців найголовніше. Віддайте нам всіх наших», — прокоментував глава держави.

 

За підсумками переговорів Кремль повідомив, що сторони обговорили врегулювання конфлікту в Донбасі, переговори в «нормандському форматі» і спільну роботу зі звільнення утримуваних осіб.

 

Прес-служба українського президента поширила заяву, що ключовим питанням було звільнення полонених моряків, також йшлося про повернення інших українських громадян, які перебувають в полоні на території РФ.

 

Прес-секретар глави російської держави Дмитро Пєсков підкреслив, що дуже важливим є сам факт першого спілкування глав двох держав, а обговорювати емоційні відтінки і тональності розмови зараз навряд чи потрібно.

 

На думку політолога Вадима Карасьова , Зеленський, ініціювавши телефонну розмову з Путіним, намагається таким чином зруйнувати монополію Юрія Бойка і Віктора Медведчука на спілкування з РФ.

 

Відео Youtube В МИРЕ БЕЗ ПОЛИТИКИ

Джерело інформації: ukraina.ru