«Просто взяв і вбив», — поліція оприлюднила нові зізнання вбивці Даші Лук’яненко. ВІДЕО

«Просто взяв і вбив», — поліція оприлюднила нові зізнання вбивці Даші Лук’яненко

 

Микола Тарасов, вбивця 11-річної Даші Лук’янець, розповів нові подробиці свого страшного злочину. Відео, де Миколи визнає свою провину, і в подробицях розповідає, як він позбавив життя дитини, з’явилося на сайті відділу комунікації Одеської поліції. Крім цього, правоохоронці показали частину слідчого експерименту, де Тарасов показав всі свої дії в той фатальний день.

 

Просто взяв і вбив
«Просто взяв і вбив», — поліція оприлюднила нові зізнання вбивці Даші Лук’яненко
Відзначимо, на кадрах 22-річний вбивця розповів, що взяв «і просто убив дитину, своїми руками». «Побачив на базарі. Коли вона йшла з базару, я її завів в будинок. Убив в будинку. Просто взяв і вбив. Руками », — розповів він на камеру.

 

 

«Суд врахував зібрані слідством незаперечні докази вини зловмисника і задовольнив клопотання слідчих, вибравши йому запобіжний захід у вигляді арешту терміном на два місяці без права внесення застави», — йдеться в описі відео.

 

 

Нагадаємо, вчора, 21 червня, в селі Іванівка попрощалися з Дариною Лук’яненко. На похоронах були всі жителі селища, проте ніхто з родини вбивці так і не прийшов, щоб попрощатися з дитиною.

 

 

Відео Youtube Поліція Одещини

Джереело інформації: replyua.net