Притула здав Вакарчука з потрохами: «Ми йдемо в Раду, щоб підставити Порошенко плече». Відео

Притула здав Вакарчука з потрохами: «Ми йдемо в Раду, щоб підставити Порошенко плече»

 

Популярний український телеведучий Сергій Притула, який балотується до Верховної Ради від партії «Голос», заявив, що йде в депутати, оскільки відчуває себе фінансово незалежним і повинен допомогти екс-президенту України Петру Порошенко продовжити його починання.

 

Притула
Фото — видання «Українська Правда»

 

Про це він сказав в інтерв’ю «Українській правді», яке оприлюднено в понеділок, 15 липня
Притула заявив, що він фінансово спроможна людина і завдяки своїм телевізійним проектам багато заробляє. І завдяки цьому, за його словами, у нього не буде спокуси вплутуватися в корупцію, щоб за гроші голосувати за певні закони.

 

 

«Я хочу, щоб ті хороші речі, які були розпочаті попередньою владою, що не накрилися мідним тазом. Тому що, судячи з рейтингів політсили Петра Олексійовича (Порошенка), вона буде не в виграшному стані в парламенті. Кількісно їх буде мало. За тим хорошим починанням, які вони робили, ми готові підставляти плече », — заявив він.

 

 

Також він зазначив, що продовжуватиме працювати на телебаченні, якщо стане депутатом, оскільки закон це не забороняє. Притула планує займатися творчістю в літню пору, коли у депутатів канікули.

 

Читайте повне інтерв’ю Сергія Притули за посиланням: Украинская правда 

 

 

Відео Youtube Alexander Kopachov


Зеленський хотів просто плакати і ридати, коли побачив реформи Супрун на власні очі

Президент України Володимир Зеленський побував в одній з простих українських лікарень і був так вражений, що йому хотілося просто плакати.

“ZpSanek”: Суд відновив Олександра Куницького кандидатом від партії “Слуга народу”

Шостий апеляційний суд Києва скасував рішення ЦВК про зняття з виборів кандидата в нардепи від партії “Слуга народу” Олександра Куницького.

Автівкі з кортежу Зеленського влаштували ДТП з автобусами, в яких їхали діти

За інформаціею  сайту “Страна” у Запорізькій області колона автобусів з дітьми, які поверталися з курортів, потрапила в ДТП.

Нова Соціальна Мережа: Google представив  нову соціальну мережу “ШНУРКИ” або “SHOELACE”

Google продовжує експериментувати з новими продуктами та послугами. Пошуковий гігант недавно пішов з соціальної мережі Google+.