Президенту Зеленському довіряють 70% українців: Найкращий результат в історії України — нове опитування

 

Президенту Зеленському довіряють 70% українців: Найкращий результат в історії України — нове опитування

   
Президент України Володимир Зеленський має довіру 70% українців, це кращий результат серед всіх президентів України. Про це з посиланням на дані опитування фонду «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва пише «Інтерфакс-Україна» .
    Президенту Зеленському довіряють

   
«Новообраний президент Володимир Зеленський зараз має довіру 70% громадян. Жоден президент в історії України такої довіри не мав, у Ющенка була за 50 … Це найвищий результат», — сказала директор фонду Ірина Бекешкіна.
   
Крім того, серед членів команди Зеленського позитивний баланс мають Дмитро Разумков (+25), і Андрій Богдан (+5).
   
«Що стосується інших лідерів політичних сил, які увійшли до складу Верховної Ради, то у них баланс довіри-недовіри негативний. Навіть у Святослава Вакарчука мінус 25. Юрій Бойко -35, Юлія Тимошенко -63 і Петро Порошенко -72. Це баланс, тобто наскільки недовіру перевищує довіру «, — повідомила Ірина Бекешкіна.
   
Це опитування проводилося з 8 по 20 серпня 2019 року в 103 населених пунктах у всіх областях України, крім АР Крим. У Донецькій і Луганській областях опитування проводилися тільки на підконтрольних Україні територіях. У дослідженні взяли участь 2040 респондентів старше 18 років. Статистична похибка вибірки не перевищує 2,3%.
   

ФЕНОМЕН Володимир Зеленський. У чому секрет успіху?

Відео Youtube TORY CROW
Президенту Зеленському довіряють 70% українців:

 

 

«Уже лучше чем пьяный Луценко…меру знает»: мережа обговорює фото сплячого Богдана,в аеропорту Сен-Тропе Як українські спортсмени билися з націоналістами за плакат «Смерть Росії».Відео