Порошенко відкрито підтримав стріляти та воювати на Донбасі

Експрезидент України, та лідер «Європейської солідарності» Петро Порошенко публічно заявив, що готовий сплатити всі штрафи, які можуть накласти на українських військовослужбовців за відкриття без наказу вогню на Донбасі.

Порошенко відкрито підтримав стріляти та воювати на Донбасі
Порошенко відкрито підтримав стріляти та воювати на Донбасі

Так Порошенко в ефірі телеканалу «34» розкритикував керівництво Міноборони за наказ №330, який нібито позбавляє військовослужбовців премій за вогонь без наказу.

«У мене зараз є дуже хороша ідея. Я звернуся до одного з об’єднань ветеранів та запропоную, щоб кожному військовому, якого влада зважаться оштрафувати, ми змогли компенсувати цю суму. І ні в якому разі не допустити, щоб наші військові, які захищають нашу землю, постраждали», — заявив минулий президент.

Як ми також розповідали, експрезидент України Петро Порошенко виступаючи на з’їзді своєї партії «Європейська солідарність», назвав головну мету своєї політичної сили: “Ми йдемо захищати Україну від вірусу «Зе-19». ВІДЕО

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   Зеленський зустрівся з Томом Крузом: На запрошення Президента України приїхав відомий американський актор. Відео