Експрезидент Порошенко вирішив потролити Зеленського, але про свої досягнення чомусь забув та мовчить

Експрезидент  України Петро Порошенко опублікував “колючий” пост на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Порошенко вирішив потролити Зеленського
Порошенко вирішив потролити Зеленського

Порошенко присвятив свій пост про парі, яке президент Володимир Зеленський уклав з мером Дніпра Борисом Філатовим на мосту Дніпра. Про це повідомляє видання “UkrainianWall”.

Наразі передвиборчі перегони в Україні в самому розпалі. Тому партії та політичні сили прагнуть різними способами збільшити свій рейтинг. У зв’язку з цим колишній президент України Петро Порошенко опублікував в соцмережі пост, який начебто “викриває” нинішнього президента Володимира Зеленського.

«Роль президента не приїжджати на міст і битися об заклад. Роль президента – забезпечити зростання економіки та фінансової бази місцевих бюджетів», – свідчить напис поста ексгаранта.

Правда, при цьому Порошенко не згадав, як змінилися економічні показники в країні за роки його правління. Це поспішили йому нагадати деякі користувачі мережі.

 

Порошенко вирішив потролити Зеленського

Порошенко вирішив потролити Зеленського

Як ми також розповідали, експрезидент Петро Порошенко був помічений разом з дружиною Мариною Порошенко на львівському джазовому фестивалі «Європейська осінь”. Порошенко навіть затанцював зі своєю дружиною під українську пісню «Гуцулка Ксеню». ВІДЕО