Порошенко почав лякати українців скасуванням безвізового режиму з ЄС. Відео

Порошенко почав лякати українців скасуванням безвізового режиму з ЄС

Команда чинного глави держави Петра Порошенка знайшла черговий спосіб агітації виборців проти його суперника у другому турі виборів, шоумена Володимира Зеленського.

 

Нагадаємо, що повторне голосування відбудеться вже наступної неділі, 21 квітня, і як раз зараз команди двох претендентів на найвищий державний пост активно ведуть підготовку за голоси виборців.

 

 

Порошенко почав лякати українців
Порошенко почав лякати українців скасуванням безвізового режиму з ЄС

 

В тому числі, в рамках передвиборної кампанії прихильники Петра Порошенка виклали в мережі відразу кілька роликів, спрямованих проти Володимира Зеленського . Їх трансляція здійснюється як на телебаченні, так і в соціальних мережах.

 

Очевидно, метою одного з цих роликів є налякати українців скасуванням безвізового режиму з країнами-членами Євросоюзу. На думку авторів ролика, в разі перемоги Володимира Зеленського кордони країн шенгенської зони виявляться закритими для України.

 

Більш того, автори пригрозили виборцям диктатурою російського президента Володимира Путіна замість вільної Європи і демократичних цінностей, які вони приписали до заслуг Петра Порошенка.

 

Відео Youtube Порошенко2019

Джерело шнформації: replyua.net