Порошенко почав лякати українців скасуванням безвізового режиму з ЄС. Відео

 

Порошенко почав лякати українців скасуванням безвізового режиму з ЄС

Команда чинного глави держави Петра Порошенка знайшла черговий спосіб агітації виборців проти його суперника у другому турі виборів, шоумена Володимира Зеленського.
 
Нагадаємо, що повторне голосування відбудеться вже наступної неділі, 21 квітня, і як раз зараз команди двох претендентів на найвищий державний пост активно ведуть підготовку за голоси виборців.
   
Порошенко почав лякати українців
Порошенко почав лякати українців скасуванням безвізового режиму з ЄС
 
В тому числі, в рамках передвиборної кампанії прихильники Петра Порошенка виклали в мережі відразу кілька роликів, спрямованих проти Володимира Зеленського . Їх трансляція здійснюється як на телебаченні, так і в соціальних мережах.
 
Очевидно, метою одного з цих роликів є налякати українців скасуванням безвізового режиму з країнами-членами Євросоюзу. На думку авторів ролика, в разі перемоги Володимира Зеленського кордони країн шенгенської зони виявляться закритими для України.
 
Більш того, автори пригрозили виборцям диктатурою російського президента Володимира Путіна замість вільної Європи і демократичних цінностей, які вони приписали до заслуг Петра Порошенка.
 
Відео Youtube Порошенко2019
Джерело шнформації: replyua.net

 

 

«Даже переводчики брезгуют» в Санкт-Петербурзі з Путіним стався конфуз. Відео Депутат Барна напав на представника штабу Зеленського через Іловайськ. Відео