Депутат Барна напав на представника штабу Зеленського через Іловайськ. Відео

 

Депутат Барна напав на представника штабу Зеленського через Іловайськ

 
Депутат Верховної Ради Олег Барна потрапив у новий скандал через рукоприкладство. Про це представник передвиборного штабу шоумена Володимира Зеленського Святослав Юраш написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook.
 
Він, зокрема, зазначив, що після запису програми «Гра з вогнем» у нього відбулася розмова з ведучою Тетяною Даниленко. Розмову перервав Барна. «Взявся рвати мою улюблену сорочку і вимагати, щоб я не говорив про головнокомандувача і Іловайськ.
Депутат Барна
Депутат Барна напав на представника штабу Зеленського через Іловайськ

З взаємними криками розійшлися. Спасибі поліції », — написав він. Після цього Юраш повторив, що Петро Порошенко як головнокомандувач мав вибір.
 
«Вибір між підкріпленням в Іловайськ і парадом. Його вибір — парад. Стався котел і тисяча кращих була втрачена. Цей вибір і численні інші ми не пробачимо «головнокомандувачу», — додав він.
 
Член команди Зеленського зробив висновок, що даний випадок став нагадуванням того факту, що клоунів необхідно шукати в парламенті.
   
Відео Youtube Телеканал ZIK
 Джерело інформації: replyua.net

 

 

Порошенко почав лякати українців скасуванням безвізового режиму з ЄС. Відео П’яні електрики, які приїхали на виклик в Києві, обурили соцмережі. Відео