Після Порошенка і Турчинова з секретної кімнати в Ад.Президента зникли сервера і монітори. Відео

 

Після Порошенка і Турчинова з секретної кімнати в Ад.Президента зникли сервера і монітори

 
Секретар РНБО України Олександр Данилюк вперше показав на відео знамениту ситуаційну кімнату в Адміністрації президента, і заявив про зникнення з неї всіх моніторів і серверів, де зберігалася секретна інформація. Про це він повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.
 
Після Порошенка
Після Порошенка і Турчинова з секретної кімнати в Ад.Президента зникли сервера і монітори
 
Данилюк показав порожню кімнату, в якій, як він зазначив, ще місяць тому перебували два великих монітора, які були приєднані до серверів в сусідньому приміщенні.
 
«Як бачите, все було знято під час зміни влади. Ось така вийшла» цивілізована «передача влади в Україні — залишилися тільки прапори, під якими приймалися рішення під час нарад, де використовувалася інформація з секретних джерел. Інформація потрапляла з захищених каналів зв’язку в цю кімнату «, — розповів глава РНБО.
 
За його словами, ця секретна інформація зберігалася на спеціальних серверах в тому ж приміщенні, проте тепер їх там немає. Залишився тільки шнур, який з’єднував один з моніторів з серверами.
  Відео facebook Alex Danylyuk Джерело інформації: strana.ua [sg_popup id=53631]

 

 

Луценко в прямому ефірі порвав заяву Шуфрича про державну зраду Турчинова-Порошенко. Відео Ексклюзив: Саакашвілі розповів, що зробить завтра, одразу після повернення в Україну. Відео