Луценко в прямому ефірі порвав заяву Шуфрича про державну зраду Турчинова-Порошенко. Відео

 

Луценко в прямому ефірі порвав заяву Шуфрича про державну зраду Турчинова-Порошенко

 
Генеральний прокурор України Юрій Луценко під час прямого ефіру «Свобода слова» на телеканалі ICTV порвав принесену в ГПУ Нестором Шуфричем заяву про вчинення державної зради екс-секретарем РНБО Олександром Турчиновим і колишнім президентом України Петром Порошенко. Луценко показав усім скандальну заяву екс-регіонала, після чого просто порвав її.
 
Луценко в прямому ефірі
Луценко в прямому ефірі порвав заяву Шуфрича

Зокрема, Юрій Луценко сказав: «Відомий в Україні Нестор Шуфрич приніс Генпрокуратуру заяву щодо вчинення Турчиновим і Порошенко злочину.
 
Згідно з його словами, вони набралися сміливості віддати наказ Збройним силам України стріляти в тих, хто окупував Україну. Згідно з його клопотанням, обидва вони повинні відповісти за статтею 111 КК України — державна зрада».
 
Відповідно до думки Юрія Луценка, подача такого роду заяви Шуфричем є сигналом того, що соратники втікача Віктора Януковича прагнуть реваншу.
 
Він підсумував: «Це не про Порошенка і Турчинова, це відносно тисячі убитих синів, які пройшли фронт. Це спроба переписати історію і зробити злочинцями тих, хто захищає і любить свою державу».
  Відео Youtube Телеканал ICTV
Джерело інформації: replyua.net

 

 

Може Вам ще «чекушечку» в студію?: Скандальний нардеп Мосійчук з’явився п’яним в прямому ефірі. Відео Після Порошенка і Турчинова з секретної кімнати в Ад.Президента зникли сервера і монітори. Відео