Новина Дня:2 мільярди за свободу. Порошенко знайшов підхід до Коломойського і відкуповується від в’язниці

Новина Дня: 2 мільярди за свободу. Порошенко знайшов підхід до Коломойського і відкуповується від в’язниці

 

 

Колишній президент України Петро Порошенко повернувся на батьківщину пізно вночі 7 серпня в самому поганому настрої. Вояж з відвідуванням Мальдів, Арабських Еміратів, Німеччини та Туреччини, що почався 29 липня, переслідував своєю метою не тільки відпочинок.

 

 

Новина Дня

 

 

 

 

Петро Олексійович підняв на ноги всі свої зв’язки, включаючи лобістів з американської піар-компанії BGR group, з метою прозондувати можливість заступництва властей Німеччини і США на випадок, якщо кримінальні справи проти нього обернуться можливим тюремним терміном.

 

 

 

Зустрічі, як особисті, так і його адвокатів, ніяких позитивних результатів не принесли. Можновладці європейських країн і США відмовилися в тій чи іншій формі допомагати Петру Олексійовичу. Екс-гарант залишається один на один зі всіма кримінальними справами, в який він поки фігурує в різних якостях — від свідка до обвинуваченого.

 

 

 

У непростій ситуації Порошенко прийняв не просте йому рішення, вступити в переговори з Ігорем Коломойським. Останній вже давно запустив створену ним групу для судового переслідування Порошенко на чолі з Андрієм Портновим.

 

 

Колишній заступник голови адміністрації президента Януковича, який повернувся з Відня, вже встиг порушити 12 кримінальних справ проти екс-гаранта. Група Портнова виступила в ролі загонича і свого добилася: колишній президент викинув «білий прапор» і почав переговори з Коломойським.

 

 

Коломойський за припинення кримінального переслідування групою Портнова зажадав з Порошена 2 мільярди доларів. Торги почалися на наступний день після приземлення приватного літака з родиною Порошенко в аеропорту Жуляни. В оточенні Порошенка його близькі люди попереджають, що Коломойський, знявши з нього «стружку» в розмірі 2 мільярдів доларів, не стане тримати слово і через якийсь час почне нову атаку на Петра Олексійовича.

 

 

Ось чому очікують тривалі і наполегливі переговори по сумі виплат і гарантій з боку Коломойського. Процес виплат може бути розтягнутий у часі і пов’язаний з реальними кроками щодо припинення або замотування кримінальних справ проти екс-гаранта. Але процес пішов і у Порошенка іншого варіанту, крім того, що пропонує Коломойський — домовитися і спустити на гальма кримінальні переслідування — немає.

 

 

Коломойський підтвердив! Скандальна таємна зустріч з Порошенком була. Подробиці

Відео Youtube Корупція.Інфо