Все змішалося на ювілеї Григорія Суркіса: Три президента, нова команда і олігархи

 

На ювілеї Григорія Суркіса: Три президента, нова команда і олігархи

   
У середу, 4 вересня, в Києві в одному місці зібралися представники кількох поколінь української політики, включно з представниками нової влади.
   
на ювілеї Григорія Суркіса
Фото/Радіо Свобода

   
Зустріч відбулася на святкування 70-го дня народження давнього соратника Віктора Медведчука, народного депутата фракції «Опозиційна платформи — За життя» Григорія Суркіса.
   
Святкування ювілею Григорія Суркіса почалося ще 4 вересня і тривало близько 10 годин в елітному готелі «Інтерконтиненталь» в центрі столиці. Журналістам вдалося зафіксувати «нашестя» охорони і автомобілів преміум-класу, а згодом і гостей торжества. Серед них були і представники чинної влади.
   
на ювілеї Григорія Суркіса
Фото/Радіо Свобода
   
Зокрема, привітати одіозного бізнесмена, а тепер і нардепа прибув новий глава СБУ Іван Баканов і перший помічник президента Володимира Зеленського Сергій Шефір.
   
«Баканов приїхав на святкування близько дев’ятої години вечора. Як виявилося, на вході в готель він чекав саме Шефіра. І навіть допоміг йому нести щось схоже на подарунок. Залишили захід вони одночасно, опівночі», — йдеться в розслідуванні.
   
на ювілеї Григорія Суркіса
Фото/Радіо Свобода
   
Відзначається, що журналісти звернулися за коментарями до Баканова. Шефіра та Суркіса, однак на момент публікації коментарів надано не було.
   
Серед гостей були нинішній і колишній голови СБУ, перший помічник президента, три колишні президенти, олігархи і народні депутати, йдеться в розслідуванні проекту «Схеми: корупція в деталях» «Епоха Суркіса«
      Відео Youtube Радіо Свобода

На ювілеї Григорія Суркіса

Джерело інформації: news247  

 

 

Філатов виграв парі у Зеленського: Мер Дніпра відкрив міст і виграв спор у президента. Відео Онлайн-трансляция из аэропорта «Борисполь» — Обмен пленными между Украиной и Россией