Все змішалося на ювілеї Григорія Суркіса: Три президента, нова команда і олігархи

На ювілеї Григорія Суркіса: Три президента, нова команда і олігархи

 

 

У середу, 4 вересня, в Києві в одному місці зібралися представники кількох поколінь української політики, включно з представниками нової влади.

 

 

на ювілеї Григорія Суркіса
Фото/Радіо Свобода

 

 

Зустріч відбулася на святкування 70-го дня народження давнього соратника Віктора Медведчука, народного депутата фракції «Опозиційна платформи — За життя» Григорія Суркіса.

 

 

Святкування ювілею Григорія Суркіса почалося ще 4 вересня і тривало близько 10 годин в елітному готелі «Інтерконтиненталь» в центрі столиці. Журналістам вдалося зафіксувати «нашестя» охорони і автомобілів преміум-класу, а згодом і гостей торжества. Серед них були і представники чинної влади.

 

 

на ювілеї Григорія Суркіса
Фото/Радіо Свобода

 

 

Зокрема, привітати одіозного бізнесмена, а тепер і нардепа прибув новий глава СБУ Іван Баканов і перший помічник президента Володимира Зеленського Сергій Шефір.

 

 

«Баканов приїхав на святкування близько дев’ятої години вечора. Як виявилося, на вході в готель він чекав саме Шефіра. І навіть допоміг йому нести щось схоже на подарунок. Залишили захід вони одночасно, опівночі», — йдеться в розслідуванні.

 

 

на ювілеї Григорія Суркіса
Фото/Радіо Свобода

 

 

Відзначається, що журналісти звернулися за коментарями до Баканова. Шефіра та Суркіса, однак на момент публікації коментарів надано не було.

 

 

Серед гостей були нинішній і колишній голови СБУ, перший помічник президента, три колишні президенти, олігархи і народні депутати, йдеться в розслідуванні проекту «Схеми: корупція в деталях» «Епоха Суркіса«

 

 

 

Відео Youtube Радіо Свобода

На ювілеї Григорія Суркіса

Джерело інформації: news247