Філатов виграв парі у Зеленського: Мер Дніпра відкрив міст і виграв спор у президента. Відео

Філатов виграв парі у Зеленського: Мер Дніпра відкрив міст і виграв спор у президента

 

 

Мер міста Дніпро Борис Філатов, швидше за все, збереже за собою пост градоначальника, так як виграв парі, укладене з президентом України Володимиром Зеленським. Про це вранці 7 вересня Філатов повідомив на своїй сторінці в Facebook.

 

 

Філатов виграв парі

 

 

По умовах парі, яке уклали 12 липня Зеленський і Філатов, мер Дніпра мав подати у відставку, якщо Центральний міст не буде відремонтовано до 14 вересня.

 

 

Вранці 7 вересня градоначальник повідомив про відкриття моста. За словами Філатова, ця суперечка виграв Дніпро. Тепер він готовий скласти з себе повноваження після того, як місто отримає новий аеропорт.

 

«Хто виграв цей спір? Його виграв тільки Дніпро. Я готовий хоч завтра з ним (кріслом міського голови — ред.) Розлучитися, наприклад, за аеропорт. Тому, що Дніпро хоче літати. А йому обрізали крила. Рівно в той день, коли в Дніпрі буде відкритий новий аеропорт, я готовий написати заяву», — сказав Філатов.

 

Борис Філатов також показав символічне крісло градоначальника, яке встановлено на мосту, і заявив, що кожен дніпрянин може в ньому посидіти.

 

При цьому він попередив, що «влада — це не слава і визнання, а тяжкий хрест».
Джерело інформації: ukraina.ru