Філатов виграв парі у Зеленського: Мер Дніпра відкрив міст і виграв спор у президента. Відео

 

Філатов виграв парі у Зеленського: Мер Дніпра відкрив міст і виграв спор у президента

   
Мер міста Дніпро Борис Філатов, швидше за все, збереже за собою пост градоначальника, так як виграв парі, укладене з президентом України Володимиром Зеленським. Про це вранці 7 вересня Філатов повідомив на своїй сторінці в Facebook.
    Філатов виграв парі

   
По умовах парі, яке уклали 12 липня Зеленський і Філатов, мер Дніпра мав подати у відставку, якщо Центральний міст не буде відремонтовано до 14 вересня.
   
Вранці 7 вересня градоначальник повідомив про відкриття моста. За словами Філатова, ця суперечка виграв Дніпро. Тепер він готовий скласти з себе повноваження після того, як місто отримає новий аеропорт.
 
«Хто виграв цей спір? Його виграв тільки Дніпро. Я готовий хоч завтра з ним (кріслом міського голови — ред.) Розлучитися, наприклад, за аеропорт. Тому, що Дніпро хоче літати. А йому обрізали крила. Рівно в той день, коли в Дніпрі буде відкритий новий аеропорт, я готовий написати заяву», — сказав Філатов.
 
Борис Філатов також показав символічне крісло градоначальника, яке встановлено на мосту, і заявив, що кожен дніпрянин може в ньому посидіти.
 
При цьому він попередив, що «влада — це не слава і визнання, а тяжкий хрест».
Джерело інформації: ukraina.ru

 

 

«Какой на*ер один народ?» Все увидели разницу между странами во время обмена заключенными Все змішалося на ювілеї Григорія Суркіса: Три президента, нова команда і олігархи
© 2018 — 2023 UA.STENA.INFO Всі права захищені. Копіювання матеріалів без зворотного посилання на сайт заборонено! Контакти: ua.stena.info@gmail.com