Медведчук купив ІНТЕР: Стало відомо про покупку Медведчуком ще одного телеканалу. Відео

 

Медведчук купив ІНТЕР: Стало відомо про покупку Медведчуком ще одного телеканалу

 
Телеімперія, підконтрольна Віктору Медведчуку, розширюється. 29 червня стало відомо, що політик купив 80% акцій телеканалу «Інтер». Подробиці про угоду повідомив Український інститут аналізу і менеджменту політики.
   
Медведчук купив ІНТЕР
Медведчук купив ІНТЕР

   
Акції «Інтера» Медведчук викупив у Дмитра Фірташа. Український олігарх в останні роки жив в Австрії, але тепер прийнято рішення про екстрадицію Фірташа в США . Тому бізнесмен поспішав продати свої українські активи.
   
Ще 20% акцій телеканалу залишаться у власності Сергія Льовочкіна.
   
Нагадаємо, раніше бізнес-партнер Медведчука Тарас Козак зосередив у своїх руках телеканали «112 Україна» і NewsOne, а в червні поточного року придбав ще й ZIK . Остання угода призвела до демаршу тележурналістів: звільнилися найвідоміші особи телеканалу — провідні автори програм.
пари матч
14 червня було оголошено, що телеканали ZIK, «112 Україна» і NewsOne зіллються в єдиний медіахолдинг. Журналісти впевнені, що в новій медіаімперії буде табу на будь-яку точку зору, що йде врозріз з позицією Кремля.
  Джерело інформації: fakty.ua

Чому Медведчук скуповує ТВ Канали?

 

 

Вакарчук это «Срущий воробей»: Дубинський розніс лідера партії «Голос». Прізвисько «Срущий воробей» вже прикрепилось в… Як глава АП Богдан на День Конституції «зажигав» на концерті російського шоумена. Відео