Ляшко: «Ось Вам хрест даю, Вакарчук ховався під столом» — Як Вакарчук у 2014 ховався в Криму. Відео

Ляшко: «Ось Вам хрест даю, Вакарчук ховався під столом» — Як Вакарчук у 2014 ховався в Криму

 

ЛЯШКО РОЗПОВІВ, ЯК ВАКАРЧУК У 2014 РОЦІ ХОВАВСЯ ПІД СТОЛОМ В АЕРОПОРТУ В КРИМУ

 

Ляшко
Ляшко: «Ось Вам хрест даю, Вакарчук ховався під столом»
Лідер Радикальної партії Олег Ляшко розповів, як в 2014 році в Криму лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук злякався бойовиків і в істериці забився під стіл в аеропорту.

 

 

«8 березня 2014 року. Сімферополь. Захоплений Крим. Заблокований аеропорт. Я, Андрій Лозовий, наш фотограф Осман Каримов, мій охоронець Сергій. Ми вчотирьох рейсовим літаком прилетіли до Криму. Якраз тоді блокували військові частини. Ми тоді не уявляли масштаб, що там відбувається «, — заявив він.

 

За словами нардепа, в аеропорту його зустріли кримські татари і помічник.

 

 

Вакарчук ховався під столом
Вакарчук ховався під столом?
«Я проходжу, вже вийшов з аеропорту, йду, мене ніхто не помічає, і хтось мені підказує, я не пам’ятаю хто -» В аеропорту сидить заблокований Вакарчук. Вони його не випустили. І спробуймо його звільнити «.» Звичайно, так, де Слава? Давайте його звільняти! «. І ми назад, я акцентую  ми вийшли з аеропорту, нас вже зустріли татари, ми вже збиралися сідати в машини і їхати. А мені кажуть:» Там заблокований Вакарчук «. І я назад, звільняти Вакарчука», — сказав Ляшко.

 

 

За словами депутата, у ВІП-кімнаті він знайшов Вакарчука, який був під столом.

 

«Сидить під столом якийсь пацан, ось так, прикрившись. Коли ми відкриваємо двері, і я питаю, де Вакарчук:» Ой, це не я, я не з вами, я ні до чого, що ви хочете? «. Я йому: «Слава, Слава, це я, Ляшко, заспокойся, що не треба нервувати. Ми прийшли, мені сказали, що тебе заблокували, ми прийшли тебе звільняти «.» Ні-ні, я сам по собі, не чіпайте мене «.

 

Сидить під столом, щоб я провалився, якщо це неправда (Ляшко перехрестився, — ред .. ), у мене є свідки. Сидить під столом людина, яка втратила адекватність, якому потрібно привезти вагон памперсів, який в істериці б’ється, що «це не я, я не з вами, я ні до чого, йдіть звідси, мені не заважайте» . Ви доручите долю своєї країни людині, який боягуз? Я — ні. Ось для мене ця історія показала про Вакарчука все «, — підсумував Ляшко.

 

 

Дивитися відео з 21:50 хвилини

Відео Youtube Vласть vs Vлащенко

Джерело інформації: bykvu.com