Ломаченко після поразки звалився в рейтингу найсильніших боксерів світу

Наш боксер Василь Ломаченко який напередодні програв Лопесу не тільки позбувся своїх титулів і можливості стати абсолютним чемпіоном світу, а й серйозно опустився в списку кращих боксерів світу незалежно від вагової категорії.

Ломаченко після поразки звалився в рейтингу
Ломаченко після поразки звалився в рейтингу

Так спортивний портал BoxRec опублікував оновлений рейтинг, в якому Ломаченко знаходиться далеко від лідерів і займає лише 27-е місце. Своєю чергою, його кривдник Лопес впритул наблизився до найкращої десятки та розташовується на 11-й позиції.

А найкращий з українців, суперважкоатлет Олександр Усик, який 31 жовтня проведе бій з британцем Дереком Чісорою, займає 17-е місце в списку.

Найкращу трійку наразі складають мексиканець Сауль «Канело» Альварес (середня вага), британець Тайсон Ф’юрі (суперважку вагу) і американець Еррол Спенс (напівсередня вага).

Як ми раніше розповідали, українських боксерів Василя Ломаченка та Олександра Усика було внесено до сайту «Миротворець». Боксерам закидають заперечення російської агресії, участь в антиукраїнських пропагандистських заходах Росії та маніпуляцію суспільно значущою інформацією.