«Купите пожрать»: Як Жириновський роздавав гроші голодним росіянам на Красній площі. Відео

 

 

«Купите пожрать»: Як Жириновський роздавав гроші голодним росіянам на Красній площі

 

В інтернеті опублікували ролик, на якому одіозний лідер ЛДПР Володимир Жириновський ходить по Червоній площі в Москві і роздає перехожим гроші. Разом з тим, його подачки супроводжуються коментарями «Купіть собі морозиво» і «Нехай поїдять».

 

Купите пожрать
«Купите пожрать»: Як Жириновський роздавав гроші голодним росіянам на Красній площі

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   Горит Москва! Пожар пытаются тушить вертолеты. Есть угроза, что огонь перебросится на другие здания российской столицы. Видео
Потрібно відзначити, що спочатку деякі жителі російської столиці не поспішали брати у Жириновського гроші, але минуло небагато часу і навколо нього стовпилася ціла черга.

 

 

Така поведінка російських громадян і безпосередньо Жириновського викликало обурення у користувачів мережі, і вони залишили під роликом свої гнівні коментарі.

 

«Сверхбомжари», «Всіх нагодував і тепер можна ще на п’ять років підняти вихід на пенсію», «Воланд теж червінці роздавав», «Вони трималися, у них був гарний настрій, так що для них це бонус», «Фортечні», « начебто за царя »,« Бігом, пан грошенят дає »,« І ці люди дорікали нас печеньки »,« як при феодалів — кидали грошики в натовп кріпаків », — пишуть люди.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   В Москве огромные очереди к банкоматам! Граждане РФ пытаются спасти свои обесцененные рубли. Видео

 

Відео Youtube Lena Klymenko

Джерело інформації: replyua.net