«Купите пожрать»: Як Жириновський роздавав гроші голодним росіянам на Красній площі. Відео

 

«Купите пожрать»: Як Жириновський роздавав гроші голодним росіянам на Красній площі

 
В інтернеті опублікували ролик, на якому одіозний лідер ЛДПР Володимир Жириновський ходить по Червоній площі в Москві і роздає перехожим гроші. Разом з тим, його подачки супроводжуються коментарями «Купіть собі морозиво» і «Нехай поїдять».
 
Купите пожрать
«Купите пожрать»: Як Жириновський роздавав гроші голодним росіянам на Красній площі
 
Потрібно відзначити, що спочатку деякі жителі російської столиці не поспішали брати у Жириновського гроші, але минуло небагато часу і навколо нього стовпилася ціла черга.
   
Така поведінка російських громадян і безпосередньо Жириновського викликало обурення у користувачів мережі, і вони залишили під роликом свої гнівні коментарі.
 
«Сверхбомжари», «Всіх нагодував і тепер можна ще на п’ять років підняти вихід на пенсію», «Воланд теж червінці роздавав», «Вони трималися, у них був гарний настрій, так що для них це бонус», «Фортечні», « начебто за царя »,« Бігом, пан грошенят дає »,« І ці люди дорікали нас печеньки »,« як при феодалів — кидали грошики в натовп кріпаків », — пишуть люди.
    Відео Youtube Lena Klymenko
Джерело інформації: replyua.net

 

 

«Це дійсно моя промова? Чи не Петра Олексійовича?»: Зеленський на з’їзді партії «Слуга народу». Відео В Конотопі машина начальника поліції збила на переході 10-річного хлопчика: дитина в реанімації. Відео