Кошовий про секрет Зеленського: «Представте собі він читає всі коментарі на Фейсбук». Відео

 

Кошовий про секрет Зеленського: «Представте собі він читає всі коментарі на Фейсбук»

 
Відомий український шоумен, який в даний час управляє студією «Квартал-95» Євген Кошовий розповів, що президент України Володимир Зеленський має слабкі сторони, з якими він вже протягом довгих років змушений дружити.
 
Кошовий про секрет
Кошовий про секрет Зеленського
Про це колишній колега Зеленського по сцені розповів в інтерв’ю виданню «Гордон». Таким чином, відповідаючи на питання журналіста, в чому ж слабкість гаранта Конституції України, Євген Кошовий відповів, з посмішкою: «Він читає коментарі в соціальній мережі« Фейсбук».
 
В цей же час Євген Кошовий додав, що крім слабких сторін діючий президент України Володимир Зеленський також має і сильні сторони. За його словами, такими є «чесність, відданість, відкритість і правдивість».
 
Нагадаємо, раніше сьогодні ми вже повідомляли, що український лідер Володимир Зеленський прокоментував петиції про імпічмент президента, а також відставки глави Адміністрації президента Української держави Андрія Богдана.
  Відео Youtube Алеся Бацман
Джерело інформації: replyua.net  

 

 

Після серіалу «Чорнобиль» туристи з усього світу їдуть в Прип’ять. Відео «Палають шини і фаєра»: Націоналісти закидали фаєрами будинок Порошенко.. Відео