Всі в шоці! Депутата-насильника Іванісова який прийшов в Раду, цілують і обіймають

Депутата-насильника Іванісова який прийшов в Раду, цілують і обіймають

 

Депутат Іванісов прийшов в Раду

Сьогодні в мережі було опубліковано фото з народним депутатом Іванісовим Романом, нагадаємо що його виключили з фракції «Слуга народу» через те, що він був засуджений, а за потім відбував тюремний термін за зґвалтування неповнолітньої дівчини.

 

депутата- Іванісов
Депутат Іванісов прийшов в Раду

 

На опублікованих знімках видно, як його колеги депутати радіють і вітають його з поверненням до парламенту ..

 Знімки били оприлюднені на сторінці в Facebook фотокореспондентом Яном Доброносовим.

«Для тих, хто переживав і турбувався за народного депутата. Він уже на своєму робочому місці. Депутати вітають і обіймають свого колегу», — підписав свій пост Ян Доброносов

На появу скандального депутата в Раді дуже бурхливо відреагував колишній депутат України Борислав Береза, він поділився своїм враженням із за появи Іванісова.

«Як тепло і по-дружньому зустрічають» Слуги народу «свого скандального колегу Іванісова — це той парламентарій, якого раніше судили за групове згвалтування, він приховував це, а після того, як всім стало це відомо його виключили з фракції», — написав Береза.

 

 

«І все бачать що публічно його все засуджують як насильника, а при особистих зустрічах беруть його в дружні обійми.», — підкреслив екс-депутат.

Під опублікованим постом з Іванісовим моментально розгорілося бурхливе спілкування і поливання образами один одного. Але майже всі користувачі були обурені нахабною появою депутата з кримінальним минулим в парламенті України.

 

Іванісов

Зустріли з обіймами: українців розлютило поява насильника Іванісова в Раді

Зустріли з обіймами: українців розлютило поява насильника Іванісова в Раді

Зустріли з обіймами: українців розлютило поява насильника Іванісова в Раді

 

 

 

Темні сторінки з життя депутата: ТСН провела власне Розслідування історії «слуги» Романа Іванісова

 За матеріалами видання: obozrevatel

 


Як ми вже повідомляли сьогодні була названа причина вчорашнього потопу в торгово-розважальному центрі «Ocean Plaza «. Державна служба з надзвичайних ситуацій підтвердила що стався масштабний порив тепломережі.

 

А їм нас@ати на штрафи! У Верховній Раді «спіймали» перших депутатів кнопкодавів 2020 року. Відео Як люди від кип’ятку рятувались! У Києві торговий центр Ocean Plaza затопило окропом, багато обпечених