Як люди від кип’ятку рятувались! У Києві торговий центр Ocean Plaza затопило окропом, багато обпечених

 

Як люди від кип’ятку рятувались! У Києві торговий центр Ocean Plaza затопило окропом, багато обпечених

 

Ocean Plaza затопило кипятком

У Києві назвали причини потопу в торгово-розважальному центрі Ocean Plaza ( «Оушен Плаза») . Держслужба з надзвичайних ситуацій підтвердила, що поруч з будівлею за адресою на вул. Антоновича, 174 стався масштабний порив тепломережі.

 

 

Ocean Plaza

 

Окріп з системи водопостачання потрапив в торговий центр. Особливо сильно залило перший поверх ТРЦ, а також магазин «Ашан» на підземному рівні. Відвідувачів і персонал ТРЦ евакуювали. Рятувальники кажуть, що особисто винесли на руках п’ятьох людей.

 

Ocean Plaza
Ocean Plaza затопило кипятком

 

 Є як мінімум одна серйозно постраждала – жінка отримала опіки ніг. З будівлі її виносили на руках і передали медикам. Пізніше з’ясувалося, що це була продавець взуттєвого відділу, що опинилася на шляху гарячого потоку.

Нагадаємо, про надзвичайну подію в ТРЦ «Оушен Плаза» стало відомо близько 20-ї години 13 січня. В 20.38 на місце прибули рятувальні служби. Рух транспорту в районі обмежена, почалися ремонтні роботи.

 

Джерело


Як ми уже повідомляли відбулися масові звільнення у каховському райвідділі поліції, звільнили керівника і трьох його підлеглих, це сталося після службової перевірки яку провели після масових протестів у місті.

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------------------------