Гройсман розповів, чому він відмовив Порошенку об’єднатися на вибори в Верховну Раду. Відео

 

Гройсман розповів, чому він відмовив Порошенку об’єднатися на вибори в Верховну Раду

 

Керівник Кабінету міністрів України Володимир Гройсман розповів, що він не має ні найменшого наміру об’єднувати власну політичну силу з партією колишнього президента України Петра Порошенка під час дострокових виборів до Верховної Ради України. Про це глава уряду розповів під час інтерв’ю програмі «Факти тижня».

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   "Вийди отсюда, розбійник ти. Плохо чуєш мене": Зеленський вигнав з наради в Борисполі секретаря міськради. Відео
Гройсман
Гройсман розповів, чому він відмовив Порошенку
Повідомляється, що Володимир Гройсман підкреслив, що партія Петра Порошенка є далеко не єдиною, яка пропонувала йому об’єднатися.

 

Він підкреслив: «Такого роду пропозиції були також і від президента, і я з упевненістю можу сказати, що багато з політиків між собою говорили про можливості.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   "Закрийся уже!": Гончаренко після істеричного крику на Венедиктову і Зеленського хотіли закрити рот маскою
 Я прийняв рішення, я буду йти на вибори до Верховної Ради України самостійно, і це рішення для мене буде остаточним. Я думаю, що ми просто зовсім різні ».

 

Відео Youtube Факти ICTV

Джерело інформації: replyua.net