Гордон буквально розтер РФ «в пух і прах»: «Капец Росії, причому відразу» Відео

Гордон буквально розтер РФ «в пух і прах»

 

Навколо майбутнього країни-агресора Російської Федерації, і її диктатора Путіна зараз ходить чимало чуток. Одні, посилаючись на так звані «пророцтва» Ванги, обіцяють, що Росії, хоч і доведеться покласти чимало жертв, але слава Путіна буде гриміти над нею навіть тоді, коли все льоди розтануть, а інші пророкують недоімперіі близький кінець. Причому, прогнози останніх виглядають набагато реалістичніше.

 

Гордон
Гордон буквально розтер РФ «в пух і прах»
Ситуацію з Росією прокоментував також і відомий журналіст України. Зокрема, в ефірі радіостанції «Ехо Москви» він буквально розтер Росію в «пух і прах», пророкуючи країні-агресору важкі часи. Журналіст зазначив, що санкції Заходу доб’ють Російську Федерацію.

 

Також український журналіст зазначив, що він уважно стежив за трагедією з російським літаком SSJ-100 , яка сталася в аеропорту Шереметьєво, через яку загинула 41 людина. Дмитро Гордон зазначив, що сталася катастрофа свідчить про те, що РФ стрімко перестає бути технологічною країною, і вона не здатна побудувати, довести до порядку навіть літак для перевезення пасажирів.

 

Кращі фахівці в інженерії просто тікають з Росії на Захід, а сама країна перетворюється на сировинний придаток. Гордон також додав, що якщо в Російській Федерації закінчиться нафта, країні відразу ж буде «капець».

 

Відео Youtube Дмитрий Гордон

Джерело інформації: replyua.net