Гончаренко кинув жменю землі на політичний «труп» Зеленського, але ця земля прилетіла йому прямо в «морду». Відео

 

Гончаренко кинув жменю землі на політичний «труп» Зеленського, але ця земля прилетіла йому прямо в «морду»

 

Партія Петра Порошенка «Європейська солідарність» збирає протестуючих проти відкритого ринку землі біля будівлі парламенту, щоб не дати депутатам проголосувати за відповідні законопроекти.

Відеозвернення Олексія Гончаренка 11 листопада опубліковано на сторінці партії в Facebook.

 

Гончаренко кинув жменю землі

 

На думку партії, закон про землю потрібно винести на референдум і тільки після цього можна голосувати в Раді.

«Олексій Гончаренко запрошує всіх завтра прийти о 9:00 під Верховну Раду, щоб разом зупинити розпродаж України. Змусимо їх почути нас разом!»- йдеться в повідомленні під відео.

На самому записі Гончаренко звертається до Володимира Зеленського , стоячи при цьому посеред поля. Він називає главу держави шулером, який обіцяв по всіх найважливіших питаннях запитувати думку жителів країни, проте на референдум в кінцевому підсумку буде винесено лише питання продажу землі іноземцям.

«А продавати українську землю по 200 тис. Гектар в одні руки, нехай навіть місцевим олігархам, ти не хочеш запитати, чи згодні на це люди?» — задався питанням парламентарій.

Він додав, що за такі рішення українці кинуть жменю землі на труну з політичним «трупом» Зеленського. Після цього Гончаренко прямо в камеру жбурнув жменю землі, однак при зустрічному пориві вітру вона полетіла прямо в обличчя самого нардепа.

 

Нагадаємо що не давно Гончаренко показав віллу пропагандиста Соловйова в Італії, розклеївши листівки про розшук вбивці. Відео

 

Головне в соцмережах: Назарбаєв запропонував альтернативу Мінську і кличе Путіна і Зеленського в Казахстан Як пяний Ляшко, після бійкі з Герусом, витанцював з жінкою під королеву російського шансону в…
© 2018 — 2022 UA.STENA.INFO Всі права захищені. Копіювання матеріалів без зворотного посилання на сайт заборонено! Контакти: ua.stena.info@gmail.com