Депутат Гончаренко показав віллу пропагандиста Соловйова в Італії, розклеївши листівки про розшук вбивці. Відео

Депутат Гончаренко показав віллу пропагандиста Соловйова в Італії, розклеївши листівки про розшук вбивці

 

Депутат українського парламенту Олексій Гончаренко, який представляє фракцію «Європейська солідарність», на озері Комо в Італії знайшов особняк головного пропагандиста злочинного путінського режиму Володимира Соловйова, показав її, а також розклеїв на стінах листівки про оголошення в розшук «вбивці і пропагандиста».

 Як передає replyua.net, ролик відповідного змісту парламентарій виклав на своєму Youtube-каналі.

 

Депутат Гончаренко показав віллу
Депутат Гончаренко показав віллу пропагандиста Соловйова
 

 

«Як живе Соловйов? Дача на озері Комо за 8-10 млн євро, басейн, прислуга, хороший будинок. Він нахабно бреше і закликає вбивати, але не в Італії, а в Україні. А потім їде на відпочинок до Італії. Так зазвичай і відбувається з усіма російськими пропагандистами. Дурити народ можна там, в Росії, а ось жити комфортніше в Європі», – сказав Гончаренко.

Також він розповів, що брав участь конференції недалеко від дачі Соловйова, тому і вирішив показати, як живе «вечірній мудозвон».

 

Відео Youtube Алексей Гончаренко

По матерыалах розслідування російського опозиціонера Олексія Навального, Соловйова має дві вілли на озері Комо, одна з яких обійшлася Соловйову в 1,021 мільйона євро. Разом з тим, пропагандист оформив резидентство в Італії.