Геращенко все не заспокоїться! Депутатка звинуватила українців, які зробили Зеленського президентом

 

Геращенко все не заспокоїться! Депутатка звинуватила українців, які зробили Зеленського президентом

   
В роботі команди президента України Володимира Зеленського зовнішня політика не в пріоритеті. Про це 21 серпня заявила майбутній депутат Верховної Ради від партії Петра Порошенка «Європейська солідарність» Ірина Геращенко на своїй сторінці в Facebook.

Геращенко все не заспокоїться
Вона нагадала, що президент США Дональд Трамп і французький лідер Еммануель Макрон погодилися, що Росію треба запросити на конференцію G7 в наступному році.
   
«У новому парламенті чисельність комітетів євроінтеграції і закордонних справ правлячою партією встановлюється найменшою — 7 і 10 депутатів. Зовнішня політика не актуальна в «державі в смартфоні». Все відбудеться дуже швидко. І ви дійсно зробили це разом», — написала вона.

Перепалка між Рабиновичем і Геращенко стосовно мови виступу

Відео Youtube 112 Україна
Геращенко все не заспокоїться

 

 

«Бл@дь…ну как так!»:Під Києвом знайшли таємний «золотий палац» Ахметова — шейхи і принци віддихають. Відео «Посидеть бы»: Луценко впомнил как звонил Зеленскому из тюрьмы, и как над ним шутили. Видео
© 2018 — 2023 UA.STENA.INFO Всі права захищені. Копіювання матеріалів без зворотного посилання на сайт заборонено! Контакти: ua.stena.info@gmail.com