Геращенко та Верещук влаштували словесну перепалку на «1+1»

Новий сезон політичного ток-шоу «Право на владу» на «плюсах» ознаменувався, словесною перепалкою між двома народними депутатами Верховної Ради.

Геращенко та Верещук влаштували словесну перепалку
Геращенко та Верещук влаштували словесну перепалку

Так представниця «Європейської солідарності» Ірина Геращенко та претендент на посаду столичного міського голови Ірина Верещук не знайшли спільної мови в прямому ефірі.

Геращенко не без сарказму запитала Верещук, чому вона прийшла в студію без парасольки, на що та поцікавилася, чи можна таке питання вважати дотепним. Ірина Геращенко відповіла ствердно.

Після цього у своєму виступі Ірина Верещук вирішила нагадати представниці партії Петра Порошенка про те, як попередня влада відзначалася корупційними діями.

«Пані Ірина, мені насправді зонтик дійсно допоміг побачити «Ленінську кузню», Подільсько-Воскресенський міст. Ванти, які пофарбували на «Ленінській кузні» у 2017 році за великі мільйони, сотні мільйонів гривень, які потім кудись зникли. А потім це розкрадання. А потім великі магазини «Рошен», які, як гриби після дощу, виросли в Києві при такому плідному співробітництві пана Порошенка і пана Кличка», — підкреслила Верещук.

Відео ТСН

Як ми раніше також розповідали, депутат «Європейської Солідарності» Ірина Геращенко, в соціальних мережах опублікувала фотографії з європейського курорту. Але це недуже сподобалось користувачам, які почали писати свої відгуки на ці світлини: «Ей, ніщеброди, ми в Іспанії! А ви де?“