«Є конкретні пропозиції»: Зеленський розповів, як хоче закінчити війну на Донбасі. Відео

«Є конкретні пропозиції»: Зеленський розповів, як хоче закінчити війну на Донбасі

 

Під час чергового засідання Тристоронньої контактної групи планується озвучити певні пропозиції щодо врегулювання конфлікту на Донбасі. Про це на сьогоднішній прес-конференції в Києві повідомив президент України Володимир Зеленський .

 

Є конкретні пропозиції
«Є конкретні пропозиції»: Зеленський розповів, як хоче закінчити війну
«У нашої групи дійсно є вже конкретні пропозиції … Я хочу, щоб всі ці пропозиції були визначені зрозумілими термінами виконання того чи іншого пункту», — повідомив глава держави. Він підкреслив, що наступне засідання ТКГ відбудеться вже післязавтра, 5 червня.

 

Потрібно відзначити, що під час брифінгу Зеленський повідомив, що другий президент України Леонід Кучма знову представлятиме Україну в Тристороній контактній групі щодо мирного врегулювання конфлікту на Донбасі.

 

Більш того, глава держави пояснив, що провів зустріч з партнерами з США, Франції, Німеччини, з іншими партнерами по ЄС.  «Ми говорили про можливість припинення війни на Донбасі. У нас є спільна позиція — це відновлення наших переговорів у нормандському форматі. Це і розблокування мінського процесу », — зазначив Зеленський.

 

 

Відео Youtube Espreso.TV

Джерело інформації: replyua.net