Поліцейських, які були п’яні і вистрілили у голову дитині, затримали. Відео

Поліцейських, які були п’яні і вистрілили у голову дитині, затримали

 

У Переяслав-Хмельницькому Київської області п’яні поліцейські серед білого дня відкрили на вулиці стрілянину і вистрілили в голову п’ятирічної дитини, який грав у дворі . Хлопчик отримав важке поранення, кулю з його голови так і не дістали. Зараз п’ятирічний Кирило в комі.

 

Поліцейських
Поліцейських, які були п’яні і вистрілили у голову дитині, затримали
НП сталася вдень 31 травня, а вранці 1 червня злочинців затримали. Ними виявилися двоє поліцейських з Київської області, які вже визнали свою провину. Як з’ясувалося, вони стріляли на вулиці просто так. Сильно напилися і відкрили вогонь біля житлових будинків, де гуляли діти.

 

Один з них, за інформацією наших джерел, патрульний. Працює в секторі реагування патрульної поліції Переяслав-Хмельницького відділення поліції в Київській області. Другий — в Головному управлінні Нацполіціі Київської області, займає посаду інспектора водної поліції.

 

З’ясувалися й інші цікаві обставини. Так, деякі жителі Переяслав-Хмельницького стверджують, що 31 травня бачили цих поліцейських. Копи, за словами очевидців, були сильно п’яні, і з ними були двоє підлітків. Один з цих підлітків нібито є сином одного з поліцейських.

 

Відео Youtube Факти ICTV

Відео Youtube 112 Украина

Джерело інформації: fakty.ua