«Две дуры!» У мережі жорстко висміяли Наташу Корольову і її маму. Відео

 

«Две дуры!» У мережі жорстко висміяли Наташу Корольову і її маму

   
Скандальна російська співачка Наташа Корольова, якій заборонений в’їзд в Україну, поділилася з шанувальниками новим постом, який жорстко розкритикували в мережі. Так, знаменитість похвалилася черговим випуском весняного концерту «Вдалі пісні», який веде разом зі своєю мамою Людмилою Поривай. 
   
«Две дуры!»
«Две дуры!» У мережі жорстко висміяли Наташу Корольову і її маму

 
«З моєю мамою не засумуєш і не розслабишся !!! Наш дачний сезон відкрито!», — підписала відео Королева. Підписники співачки гнівно відреагували на її публікацію, назвавши артистку і її маму клоунами.
 
«Чесно, це вже перебір з мамою … Нічого проти, жінка заряджена позитивом, але вже всюди вона … А ми ніби як шанувальники творчості Наташі, а не її мами. Без образ »,« Дві ідіотки »,« Дві Дурри: одна молода інша стара »,« Клоуни »,« Знову ця еб *** тая матуся ж * співай старої крутить »,« Це жахливо », — пишуть шанувальники Королевої.
    Відео Instagram koroleva__star
Джерело інформації: replyua.net

 

 

УВАГА! ПриватБанк попередив про шахраїв, що пропонують 10 тис грн за опитування «Путин, как майские? Со Сталиным на шашлыках»: Соколова в образі Гітлера поглумилися над Путіним