«Путин, как майские? Со Сталиным на шашлыках»: Соколова в образі Гітлера поглумилися над Путіним

 

«Путин, как майские? Со Сталиным на шашлыках»: Соколова в образі Гітлера поглумилися над Путіним

 
Добре відома в Україні та за її межами журналістка Яніна Соколова в черговому випуску свого шоу здалася в образі Адольфа Гітлера, жорстко поглумитися над Володимиром Путіним і ще одним одіозним російським політиком Володимиром Жириновським.
 
Путин, как майские
«Путин, как майские? Со Сталиным на шашлыках»: Соколова
Відеозапис Соколової було оприлюднено на YouTube. У новому випуску «Вечір з Яніною Соколовою» журналістка постала в образі Адольфа Гітлера, щоб продемонструвати, наскільки сучасна Росія схожа з Німеччиною за часів ВВВ.
 
У своєму зверненні від імені головного нациста, вже покійного, Адольфа Гітлера вона звернулася до Путіна: «Хайн, Путін. Як у вас там проходять травневі? Тому що ми зі Сталіним ось в пеклі. Шашлички до речі смажимо. Ну, точніше не ми, а нас.
 
Смажать і поливають оцотом. Хоч я і не скаржуся. Винні ж самі. Йосип тільки ось мене завжди підколює, я дебіл програв війну. Ну да, дебіл, і війну програв, згоден. Навіть кончений дебіл. Але незважаючи на це, моя справа в Росіюшке продовжує жити. Саме з цим я вас всіх і вітаю, нащадки переможців».
   
Також вона від імені образу Гітлера додала : «А якщо говорити чесно, то я офігів просто, коли мені стало відомо, з якою ревністю ви мої ідеали відстоюєте. Ви маєте свій шлях, як і Рейх. А що практикується у вас «русскій мір» ну дуже вже схожий на мою казку про «арійської раси»
  Відео Youtube Вечер с Яниной Соколовой Джерело інформації: replyua.net    

 

 

«Две дуры!» У мережі жорстко висміяли Наташу Корольову і її маму. Відео Зеленський розповів Путіну, що єдине «общее» залишилося між Україною і Росією