Це просто шок!: У ГПУ визнали проведення АТО на Донбасі незаконним. Відео

Це просто шок!: У ГПУ визнали проведення АТО на Донбасі незаконним

 

 

Фахівці з ГПУ зробили висновок щодо того, що під час конфлікту на Донбасі застосування Збройних сил України було нібито незаконним.
Це просто шок!:
Це просто шок!: У ГПУ визнали проведення АТО на Донбасі незаконним
Про це під час прес-конференції в столиці України заявив адвокат колишнього керівника Генерального штабу ЗСУ Володимира Замани Олег Животов. Варто відзначити, що відповідне відео виступу правозахисника було оприлюднено в «Ютубі» інтернет-виданням «ПолітНавігатор» 29 травня.

 

В тому числі, в тексті документа чітко вказується, що згідно зі статтею 17 Конституції України, Збройні сили української держави не можуть бути задіяні в будь-якому конфлікті всередині країни і призначені тільки для відбиття зовнішньої агресії.

 

Отже, адвокат констатував, що висновок експертів Генеральної прокуратури України в повній мірі підтверджує звинувачення з боку Російської Федерації щодо незаконності дій ЗСУ .

 

Животів зазначив: «На всі зауваження боку захисту суду про те, що ми самі себе документуємо, для міжнародного суду за такими злочинами, ніхто не звертає увагу. Експертиза є, і її не можна скасувати, точно її вже не відкличеш».

 

Відео Youtube Politnavigator TV

Джерело інформації: replyua.net