Бійці внутрішніх військ в Мінську опустили щити та були розціловані дівчатами

Сьогодні стихійна акція протестувальників вулицями Мінську дійшла до Будинку уряду.

Бійці внутрішніх військ в Мінську опустили щити
Бійці внутрішніх військ в Мінську опустили щити

Так хода почалася після того, як частина працівників Мінського транспортного заводу (МТЗ) не захотіла спілкуватися з прем’єром Романом Головченко і вирішила відправитися в центр міста.

Про те, що такий розвиток подій міг бути сплановано з самого початку, каже наявність на чолі робочої колони двох великих банерів. Під час ходи до них приєдналися педагоги, інші протестні групи та звичайні громадяни з-поміж противників Олександра Лукашенка. Багато з них одягнені в біле і тримають біло-червоно прапори.

Повідомляється, що біля будинку уряду чергують посилені наряди внутрішніх військ. При підході демонстрантів правоохоронці опустили щити. До них підбігли опозиціонерки та почали з ними обійматися.

 Джерело

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   Лукашенко в ярості: Білорусь позбавили права прийняти чемпіонат світу з хокею

Як ми також повідомляли, сьогодні скандальний депутат від фракції «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко заявив своє обурення тим, що президент України Володимир Зеленський ще досі не прокоментував своє ставлення до останніх подій в Білорусії.

«У ситуації з Білоруссю, мовчати означає підтримувати репресії. Зеленський або чітко заявить про свою позицію”, – Гончаренко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   "Символіка СБУ візитка Бандери": У Білорусі заявили про «український слід» в акціях проти Лукашенка. Відео