Агрегатор новин smi.pp.ua набрав велику популярність в Україні та країнах СНГ

Агрегатор новин smi.pp.ua набрав велику популярність в Україні та країнах СНГ

 

 

В дуже короткий проміжок часу, після запуску в мережі інтернет, новий агрегатор новин smi.pp.ua набув дуже великої популярності в Україні та країнах СНГ. Цей агрегатор новин зарекомендував себе як надійне джерело інформації в мережі, тут завжди актуальні, свіжі і перевірені новини із надійних джерел.

 

 

Агрегатор новин
Агрегатор новин smi.pp.ua набрав велику популярність в Україні
Кожні 3-5 хвилин оновлюється стрічка новин агрегатора, і це відбувається на протязі 24 годин на добу, Ви цілодобово перебуваєте в центрі подій. На сайті присутній вибір новин по категоріях і регіонам, є можливість зареєструвати свій проєкт і добавлять новини в обране, також є можливість ділитись подіями в соціальних мережах.

 

До агрегатора новин приймаються сайти які публікують тільки перевірену і правдиву інформацію, перевірка новин сайту модерується. Для безплатного підключення до стрічки новин у Вас повинна бути від 1000 відвідувачів на день. На сайті можливе і платне підключення, для цього потрібно звернутись до менеджерів проєкту.

 

 

Агрегатор новин
Агрегатор новин smi.pp.ua
З останніх нововведень проєкту це те що у користувачів новинного агрегатора smi.pp.ua з’явилася можливість завантажувати додаток у свій телефон і постійно слідкувати за останніми новинами і подіями. В стрічці новин Ви маєте можливість знайти найсвіжіші новини з України, Росії та Світу.

 

Користувачі smi.pp.ua завжди перебувають в курсі останніх новин зі сфери політики, економіки, науки, культури, шоу-бізнесу, спорту та інших новин. На проєкті також пропонується зручна система для пошуку новин. Добавлені також нові функції агрегатора, це інтелектуальний пошук за сюжетами, дворівнева перевірка на дублікати новин, архів новин за 1 місяць, можливість додавати новини в закладки і ділитися з друзями в один клік.

 

Більше інформації на сайті smi.pp.ua.