Кремль в паніці: Рейтинг Путіна конкретно обвалився

Рейтинг Путіна конкретно обвалився

 

Несподіваним результатом для влади Кремля стало нове соціальне опитування населення. Так президенту Росії Володимиру Путіну довіряє лише чверть росіян.

Рейтинг Путіна конкретно обвалився
Рейтинг Путіна конкретно обвалився

Такі дані оприлюднила “Левада центр”, опитування проводилося серед жителів Російської Федерації, осіб старше 18 років в період з 22 по 24 травня. При цьому їм пропонували назвати 5-6 політиків яким вони довіряють.

Путін отримав 25 відсотків голосів респондентів і виявився на першому місці в рейтингу, 14 відсотків респондентів заявили, що довіряють міністрові оборони Сергію Шойзі, а одинадцять відсотків прем’єру Михайлу Міішустіну.

Зате 16 відсотків взагалі нікому не довіряють, і це все помітно на тлі слабкої реакції Кремля на пандемію COVID-19, після цього рейтинги керівників покотилися вниз. А минулого року, в такий же час Путіну довіряв 41 відсоток громадян.

Найвищий рейтинг Путіна був за часів коли за підтримки російських військових, “зелених чоловічків” анексували український Крим. 

Відео ПОМИДОР

Як ми вже повідомляли, в російських ЗМІ з’явилася інформація про підозру захворювання на коронавірус лідера Чечні Рамзана Кадирова. За останньою інформацією Кадиров прибув до Москви, і був госпіталізований в саму най дорощу клініку російської столиці.