Кадиров заразився на COVID-19 та терміново госпіталізований в московську клініку

Кадиров заразився на COVID-19?

За повідомленням російських ЗМІ, у глави Чеченської республіки Рамзана Кадирова виявлена ​​коронавірусна інфекція COVID-19.

Кадиров заразився на COVID-19
Кадиров заразився на COVID-19
 

Кілька днів тому у Кадирова з’явилися перші симптоми коронавірусу. Спочатку він списував це на звичайне ГРВІ, але потім його стан почав швидко погіршуватися. За рекомендацією чеченських лікарів він напередодні прибув до Москви, де його госпіталізували в одну з кращих клінік.

Відзначається, що медичні показники Кадирова свідчать про ураження легень. Але діагноз COVID-19 йому поки поставлений не був.

Раніше влада Чечні заявили про те, що їм вдалося взяти під контроль епідемію COVID-19 в регіоні. У зв’язку з цим глава республіки Рамзан Кадиров підписав указ про зняття обмежувальних заходів в республіці та виході з режиму самоізоляції.


Як ми розповідали раніше, у Молдові депутат від місцевої парламентської опозиційної партії “Платформа DA” Юрій Реніца оприлюднив відео, на якому олігарх-втікач і друг Петра Порошенко Володимир Плахотнюк передає пакет президенту країни Ігорю Додону. Відео