“Люди вибачте мені, я не хотів образити”: Брагар вибачився перед пенсіонеркою і українцями за собаку

“Люди вибачте мені, я не хотів образити”: Брагар вибачився перед пенсіонеркою і українцями за собаку

Нардеп Верховної Ради від фракції «Слуга народу» Брагар Євген приніс вибачення за пропозицію пенсіонерці продати свою собаку, щоб розрахуватися за заборгованість в комунальних послугах. Відповідний пост депутат опублікував 1 лютого на своїй сторінці в Facebook

Раніше Брагар на запитання пенсіонерки про те, як прожити на пенсію в 80 доларів і при цьому оплачувати комунальні послуги, які перевищують розмір пенсії навіть при наявності субсидії, запропонував їй продати собаку елітної породи, якщо вона у неї є.

 

Брагар вибачився перед пенсіонеркою
Брагар вибачився перед пенсіонеркою

 

«Я є новим обличчям в політиці і не навчився відповідати на чутливі питання. У всіх нас є бабусі, дідусі, батьки, які отримують достатньо низькі пенсії», – написав парламентарій.

Брагар підкреслив, що не ставив собі за мету когось образити, а лише хотів звернути увагу на випадки несправедливості, коли люди, які не потребують допомоги, користуються субсидіями, приховуючи маєтки і свій розкішний спосіб життя.

Депутат також попросив вибачення у всіх, кого могли образити його слова, назвавши нарахування субсидій дуже делікатним питанням, яке потребує особливої ​​уваги не тільки з боку влади, а й відповідального ставлення громадян.

Брагар в питанні субсидій закликав усіх діяти порядно, розуміючи, що допомога повинна надаватися тільки тим, хто реально її потребує.

 

 

Люди в хімзахисті і швидкі: В Києві паніка, невже прийшов коронавірус – в мережі були опубліковані неоднозначні знімки, зроблені в Києві. На них поряд з машиною швидкої допомоги стоїть конкретна людина, повністю одягнена в захисний костюм