UA-STENA

Новости – последние новости Украины и мира

Нарешті взялися! Сергія Пояркова почали судити за погрози на адресу Володимира Зеленського

Сергія Пояркова почали судити за погрози на адресу Володимира Зеленського

Український журналіст і удожник Сергій Поярков нарешті відповість за свої публічні погрози президенту України Володимиру Зеленському.

Служба безпеки України заявила про підозру в загрозі заподіяння шкоди главі держави, телеведучому каналу «Прямий» (цей канал нагадаємо неформально належить Петру Порошенко).

 

Сергія Пояркова почали судити
Сергія Пояркова почали судити за погрози на адресу Володимира Зеленського

 

Учора відбулося судове слухання з цього приводу в одному з судів Києва. Центр зовнішньополітичних досліджень опублікував на своїй сторінці в “Фейсбуці” заклик до активістів підтримати блогера Пояркова і прийти під стіни будівлі суду.

На захист свого колеги-порохобота встав і Мирослав Олешко: «СБУ шиють 5 років Пояркову за “погрози вбивством Президенту”. Хоча там була в блозі лише дуже чорна сатира, так трохи перейшов грань.

Нагадаємо, що Поярков два місяці тому в прямому ефірі образив українського президента Володимира Зеленського, назвавши його “маленьким зеленим ч@ом”. Блогер ображав і членів сім’ї президента, навіть батьків.

Сергій Поярков відомий своїми скандальними витівками в прямих ефірах. Він обзивав свинею і підлою твариною народного депутата Мустафу Найєма, ображав Надію Савченко, влаштовував бійки в ефірі. На цей раз суд буде розбиратися, де проходить грань між свободою слова і хамством і погрозами.

 

 

Нещодавно Поярков обізвав сім’ю президента України «тупими людьми», а Зеленського “чм@м”, і зрівняв з Каддафі

 

Джерело

 

Optimized with PageSpeed Ninja