Порохобот обізвав сім’ю президента України «тупими людьми», а Зеленського “чм@м”, і зрівняв з Каддафі. Відео

Порохобот обізвав сім’ю президента України «тупими людьми», а Зеленського “чм@м”, і зрівняв з Каддафі

Поярков в ефірі телеканалу «Прямий»

Дуже ярий прихильник минулого президента України Петра Порошенка, телеведучий та художник Сергій Поярков в ефірі телеканалу «Прямий» який належить екс-президенту, в грубій формі висунув чинному президенту Володимиру Зеленському обвинувачення.

За словами Пояркова, в політиці потрібен не тільки високий рейтинг, але і реальні результати. Без реальних результатів його діяльність дуже швидко викличе у народу почуття ненависті.

 

Сергій Поярков в ефірі телеканалу «Прямий»
Поярков в ефірі телеканалу «Прямий»

 

Поярков нахабно заявив що “сімейство Зеленських – це спадково тупі люди”, незрозуміло чому радіють високому рейтингу президента».

Лютий порохобот привів в приклад долю лідера Лівії Муамара Каддафі і «попередив» батька Володимира Зеленського, що його «синочок» може бути убитий.

«Їм варто залізти в Google, і знайти там невтішну інформацію. Наприклад, рейтинг Каддафі, перед тим, як йому встромили ножа в одне місце, був 95 відсотків. Такий же рейтинг був і у Ніколає Чаушеску. Правда, потім його, разом з дружиною, розстріляли на задньому дворі.

У Зеленського зараз теж високий рейтинг. Правда, він керує бідною країною, в якій є купа зброї. Папі президента варто задуматися про долю синочка – в Україні сьогодні є багато незадоволених патріотів, з якими у президента дуже погані відносини. Не варто тішити себе одними лише рейтингами, не маючи при цьому реальних економічних досягнень», – заявив Поярков.

 

Відео Youtube Телеканал Прямий

Як ми уже писали сьогодні соціальні мережі шокували фотографії де депутат парламенту Нестор Шуфрича вбиває африканських тварин