Скандал: «95 Квартал» висміяв Порошенко, представивши його п’яницею. ВІДЕО

«95 Квартал» висміяв Порошенко, представивши його п’яницею

Студія “95 Кварталу” присвятила новий номер взаєминам між п’ятим президентів Петром Порошенком, та нинішнім президентом України Володимиром Зеленським.

«95 Квартал» висміяв Порошенко
«95 Квартал» висміяв Порошенко

У сцені кварталівців персонаж «Петро Олексійович» намагається висміяти «Володимира Олександровича», а й сам виявляється не без гріха: поводитися розв’язно, зловживає алкоголем і не смішно жартує.

Актори розігрують сюжет, як «Петро Олексійович» приходить до «Володимира Олександровича» з подарунком на новосілля із пляшкою спиртного, а пляшка виявляється вже розпочатої. Подарунок, як виявилося, він спробував ще в магазині.

Та подарувати пляшку гість не поспішає і періодично прикладається до шийки. У проміжках візитер дорікає господаря будинку, що з того вийшло «адаптивний президент» – за аналогією з «адаптивним карантином», який стосується не всіх областей.

Критикував гість і кадрову політику «Володимира Олександровича». «Прибрав Кучму, якому 81 рік, і поставив Кравчука, якому 86 років. А наступним кого на переговори відправите? Чапкіса? Який у нього буде сценарій вирішення конфлікту? Дипломатичний пасодобль?»- обурюється «Петро Олексійович» і починає зображати танець, не випускаючи з рук пляшку.

По матеріалах Fakty.ua