Первая леди Украины Елена Зеленская шокировала новостью о постоянных ссорах с мужем президентом. Видео

Перша леді України Олена Зеленська шокувала новиною про постійні сварки з чоловіком президентом

 

Перша леді і дружина Володимира Зеленського зізналася журналістам, що часто конфліктує з чоловіком. Про це вона розповіла в новому інтерв’ю.

Олена Зеленська журналістам «ТСН» заявила про те, що вона до цих пір не звикла до статусу першої леді. За її словами, вони з чоловіком дома намагаються не говорити про його роботу, щоб не сваритися.

 

 

Первая леди Украины Елена Зеленская
Первая леди Украины Елена Зеленская

 

Зеленська розповіла, що у неї з чоловіком часто виникають розбіжності

«Мій чоловік хоче, щоб я завжди йшла попереду нього, іноді він навіть штовхає мене вперед. Мені доводиться нагадувати йому, що є протокол, по якому я повинна йти позаду. Що стосується сімейних відносин, ми, як і всі подружні пари, сваримося, якщо наші думки не співпадають. Але я потім дуже шкодую, після наших сварок у нього часто псується настрій. Вдома ми намагаємося не говорити про його роботу і політичні заяви, звичайно, якщо мені хочеться, я можу його посварити, адже мені ніхто це не забороняє», – зізналася журналістам перша леді України.

Також Олена Зеленська розповіла, що хоче ініціювати реформу шкільного харчування і розповіла, що в школу їй допомагають збирати дітей няня або бабуся.

 

Відео Youtube ТСН

Первая леди Украины Елена Зеленская

Як ми уже повідомляли учора робочі заводів Коломойського увірвалися в будівлю НБУ. Їх ледь зупинила поліція. Відео

Loading...

Optimized with PageSpeed Ninja