ОМД – що це і для чого необхідні
Сільськогосподарські культури потребують різної кількості поживних речовин – одні більше, інші менше, але всім їм необхідні якісні родючі ґрунти. Однак згодом запас поживних речовин скорочується навіть у «ситих» і опасистих грунтах, тому врожаї поступово стають мізернішими, а якість зерна, плодів, овочів або декоративних культур знижується. Щоб цього не сталося, необхідно використовувати добрива, і найкраще в цьому зарекомендували себе ОМД.
Роль ОМД у розвитку рослин та стані ґрунтів
ОМД – це органо-мінеральні добрива, що поєднують у собі корисні властивості як мінеральних, і органічних компонентів. Використання таких підживлень дозволяє давати рослинам ті макро та мікроелементи, а також амінокислоти та додаткові компоненти, які вони не можуть отримати у потрібній кількості із ґрунту. Посадки та посіви залишаються міцними та здоровими, добре опираються хворобам та шкідникам за рахунок сильного імунітету, справляються з негативними впливами навколишнього середовища. Вони чудово ростуть, цвітуть і плодоносять, а повноцінний урожай радує своїми смаковими та корисними для здоров’я властивостями.
Властивості та якості ОМД ТМ «Добродій»
ТМ «Добродій» випускає комплексні ОМД, до складу яких у збалансованому поєднанні входять такі компоненти:
- Макроелементи біогенного походження.
- Хелатовані карбоновими кислотами мікроелементи.
- Гумінові фульвокислоти.
- Фітогормональні препарати з цитокініно-гібереліновою, ауксино-гібереліновою активністю.
Всі ці складові ОМД «Добродій» мають синергетику, тобто діють узгоджено, що дає приголомшливий результат. Рідкі органо-мінеральні добрива марки використовуються для позакореневого підживлення, що дозволяє досягти швидкого ефекту від використання засобу. Мікроелементи у складі перебувають у вигляді хелатів – у вигляді, яка найкраще засвоюється рослинами. Крім того, рідкі добрива «Добродій» можна поєднувати з більшістю пестицидів, що спрощує роботу аграріїв та скорочує витрати на обробку полів.
Продукція відомої української торгової марки «Добродій» здобула визнання у багатьох сільськогосподарських виробників країни. Вона може використовуватися для покращення росту та врожайності різних культур: зернових, овочевих, плодово-ягідних чи декоративних. Позакореневі підживлення показали себе ефективним та корисним методом покращення стану рослин.