“Люди! Та скільки можна лити *гімна*?”: Олену Зеленську почали знову обливати брудом за начебто дорогий одяг

 

Олену Зеленську почали знову обливати брудом за начебто дорогий одяг

Вчора, українці всього світу відзначали 206 рік з дня народження Тараса Григоровича Шевченка. З такого приводу Володимир і Олена Зеленська вирішили з’явитися разом в центрі Києва з букетами квітів. Вони віддали честь поету біля пам’ятника легендарного Кобзаря.

 

Олену Зеленську почали знову обливати брудом
Олену Зеленську почали знову обливати брудом
 

>

 

До пам’ятника видатного поета подружжя Зеленських вийшли в досить стриманих нарядах. Президент — в темно-синьому костюмі, білій сорочці й темному пальто. Перша леді вирішила вийти на публіку в пальто кремового кольору, білій сорочці та брюках, які вона підкреслила бежевими туфлями на підборах.

Але багато українських ЗМІ, як завжди відмітили щось “зависне і погане”, так туфлі першої леді оцінили у 508 фунтів стерлінгів (16 тисяч 690 гривень). А бавовняний тренч Олени, з нової колекції Prada, вартістю 2250 доларів (56 тисяч 324 гривень).

 

Олену Зеленську почали знову обливати брудом

 

А що почалося творитися в коментарях під опублікованим знімками, то й важко передати. Виникає лише одне питання: “Де в людей береться стільки сил і натхнення на образи й прокльони?”.

 

Джерело

Як ми також повідомляли, юрист Андрій Портнов звинуватив лідера партії «Голос», Святослава Вакарчука ще в одному факті приховування від сплати податків.  Портнов розкрив офшор Вакарчука і закликав «Голос» здати депутатські мандати «Він крав у армії».

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------
 

-------------------------------------------------------------------------------------